Filtruj wiadomości

Ćwiczenia poszukiwanie zaginionej osoby

Studenci IV semestru studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, pod kierownictwem dr. Bartosza Murata, realizując ćwiczenia z przedmiotu taktyka poszukiwania osób zaginionych w dniu 13 kwietnia 2024 roku poszukiwali zaginioną osobę w kompleksie leśnym pomiędzy Jednaczewem a Szablakiem.

Studenci MANS w Łomży na konferencji

W dniu 31.01.2023 odbyła się Konferencja której tematem było „Jak osiągnąć sukces w uprawie kukurydzy kiszonkowej?” Konferencja zorganizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepi

Internacjonalizacja podlaskich MŚP

Zapraszamy na konferencję – 29 listopada

Stan czytelnictwa książek w Polsce. Najnowsze badania

Czytelnictwo w Polsce wróciło do poziomu sprzed pandemii. Oznacza to, że trend spadkowy został trwale powstrzymany.

11.04.2022

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie miejscem realizacji zajęć terenowych studentów VI semestru studiów inżynierskich na kierunku towaroznawstwa.

Stan zbóż po zimie oraz szybkość ich regeneracji, a także poznanie materiału nasadzeniowego drzew, krzewów oraz rozsady warzyw, ocena ich wigoru oraz określenie faz rozwojowych było tematem studentów VI semestru studiów inżynierskich na kierunku Towaroznawstwo z przedmiotu Podstawy produkcji roślinnej. Temat zajęć realizowany był w dniu 10.04.2022 ro

11.04.2022

Edukacja i promocja kierunków kształcenia podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych.

09.04.2022 studenci III semestru studiów magisterskich na kierunku rolnictwo w ramach przedmiotu Nowoczesne metody stosowane w hodowli, ocenie i agrobiotechnologii wraz z wykładowcą dr inż. Bronisławem Puczelem

Szkolenie z zakresu zastosowania kamery termowizyjnej

do badania stanu ochrony cieplnej budynków. Po raz kolejny - 2 kwietnia 2022 roku - w Wyższej Szkole Agrobiznesu odbyło się szkolenie z obsługi oraz możliwości zastosowania kamery termowizyjnej do badania stanu izolacyjności przegród w budynkach.

III Webinarium budowlane PSRiBS

Serdecznie zapraszamy na III Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Informacja i jej znaczenie w budowlanym procesie inwestycyjnym”

Witold Rzepiński - Srebrny Inżynier 2021, kategoria: INNOWACJE

Dzięki osobistym kontaktom z najlepszymi ośrodkami hodowli bydła mlecznego HF w Europie i wyjazdami studyjnymi dla rolników...