Edukacja i promocja kierunków kształcenia podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych.

09.04.2022 studenci III semestru  studiów magisterskich na kierunku rolnictwo w ramach przedmiotu Nowoczesne metody stosowane w hodowli, ocenie i agrobiotechnologii wraz z wykładowcą dr inż. Bronisławem Puczelem realizowali program edukacyjno-promocyjny. Był to świetny moment, aby w ramach przedmiotu zapoznać się z ofertą handlową roślin ozdobnych, ogrodniczych i szkółkarskich w których zastosowano różne metody hodowli. Duże zainteresowanie wzbudził materiał sadzeniowy truskawki kwitnącej na czerwono oraz polskiej odmiany cytryny Skierniewickiej. W ramach promocji uczelni studenci przygotowali stoisko, na którym można było uzyskać informację o kierunkach kształcenia. Każdy odwiedzający stoisko został obdarowany informatorem, długopisem i ołówkiem. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem zarówno kierunku studiów jak i uczelni. Stoisko uczelni odwiedzili również parlamentarzyści między innymi Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Lech Antoni Kołakowski i  Poseł Stefan Krajewski oraz dyrektorzy instytucji ściśle współpracujących z naszą uczelnią.