Filtruj wiadomości

Stan bezpieczeństwa społeczności lokalnych

Konferencja „Stan bezpieczeństwa społeczności lokalnych po transformacji ustrojowej Rzeczypospolitej Polskiej” W dniach 3-4 czerwca 2023 roku w Filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Pułtusku miała miejsce ogólnopolska konferencja naukowa pod tytułem „Stan...

PIELĘGNIARSTWO POLSKIE NA ROZDROŻU

To tytuł ogólnopolskiej konferencji naukowej, jaka odbyła się na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym UKSW

Internacjonalizacja podlaskich MŚP

Zapraszamy na konferencję – 29 listopada

Begin = Początek

Co to są umiejętności miękkie, czy zdajemy sobie sprawę, jak ważne są w naszym życiu?

Gospodarka o obiegu zamkniętym w budownictwie – za nami kolejna konferencja

Gospodarka o obiegu zamkniętym w budownictwie – za nami kolejna konferencja Od lat udowadniamy, że chodzi nam o kształcenie praktyków. Dlatego bardzo intensywnie rozpoczęliśmy Nowy Rok Akademicki 2022/23

02.10.2022

IX Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Agronomicznego

W dniach 4-6 wrzenia 2022 r w Domu Pracy Twórczej Reymontówka odbyła się IX Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Agronomicznego na temat „Polskie rolnictwo w obliczu Europejskiego Zielonego Ładu”. Organizatorem tej konferencji było Polskie Towarzystwo Agronomiczne Oddział Siedlce i Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach.

XXVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa ITP. FALENTY, WSA ŁOMŻA I INNI

PROBLEMY ZRÓWNOWAŻONEGO ROLNICTWA, OCHRONA OBSZARÓW WIEJSKICH, ZASOBÓW WODNYCH I ŚRODOWISKA 21-22 września 2022 r. (on-line)