III Webinarium budowlane PSRiBS

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na III Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Informacja i jej znaczenie w budowlanym procesie inwestycyjnym”, które odbędzie się dnia 29 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00 na Platformie MS Teams. Jest to kolejne z cyklu Webinariów Budowlanych PSRiBS organizowanych przez Oddział Podlaski Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych, Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży oraz Instytut naukowy IBOA.

Prowadzącym będzie dr hab. inż. Jerzy Obolewicz, prof. IBOA, wieloletni wykładowca Politechniki Białostockiej – Katedra Budownictwa i Inżynierii Drogowej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku, autor wielu publikacji naukowych z zakresu budownictwa i prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach dotyczących budownictwa.

→ Zgłoszenia imienne prosimy kierować do dnia 28 kwietnia 2022 r. na adres podlaskie_psribs@psribs.pl – zwrotnie zostanie odesłany link do spotkania.

→ Liczba miejsc ograniczona!

Webinarium jest kierowane do  członków Porozumienia o współpracy naukowo-technicznej i organizacyjnej oraz wymiany wiedzy i doświadczeń  w obszarze inżynierii lądowej, zainteresowanych szeroko pojętą problematyką inżynierii lądowej, a w szczególności do:

• członków Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych,
  • studentów i pracowników Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży,
  • studentów i pracowników Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej,
  • pracowników Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Webinaria budowlane PSRIBS są doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń  w obszarze  inżynierii przedsięwzięć budowlanych a także źródłem informacji do  wykonywania innych zadań szczególnie ważnych dla rozwoju innowacji i transferu technologii dla budownictwa poprzez gromadzenie,  tworzenie, zgłębianie  specjalistycznej wiedzy i umiejętności w projektowaniu, wykonawstwie i w eksploatacji obiektów budowlanych zgodnie z wymaganiami zrównoważonego budownictwa i bezpieczną realizacją przedsięwzięć budowlanych we właściwym czasie, w ramach budżetu, zgodnie wymogami prawa i  wiedzy technicznej oraz z oczekiwaniami zamawiającego.

29.IV.2022 godz.18.00 on-line (MS Teams)