ZAPRASZAMY NA STUDIA II STOPNIA

15.01.2024 Komunikaty
Czy jesteś gotowy na kolejny etap rozwoju? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Rozpoczynamy nabór na studia drugiego stopnia:
Ekonomika rolnictwa
Doradztwo rolne
Zarządzanie jakością w agrobiznesie
Odnawialne źródła energii
Agrotronika i rolnictwo precyzyjne
To wszystko na kierunku Rolnictwo. Tylko 3 semestry, które otworzą przed Tobą nowe horyzonty !!!
 Tytuł: Magister Inżynier
  Czas trwania: 3 semestry
Tryb studiów: Stacjonarny i niestacjonarny
 Absolwent naszego kierunku posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne, które są kluczowe dla dzisiejszego rolnictwa. Co zyskasz?
✅ Umiejętność przeprowadzania eksperymentów badawczych.
✅ Inicjatywa twórcza i zdolność podejmowania decyzji.
✅ Pogłębiona wiedza w specjalnościach: ekonomika rolnictwa, doradztwo rolne, zarządzanie jakością w agrobiznesie, odnawialne źródła energii oraz agrotronika i rolnictwo precyzyjne.
✅ Znajomość problemów ekologicznych obszarów wiejskich i infrastruktury rolniczej.
✅ Umiejętność prowadzenia badań rolniczych i przetwarzania danych przy użyciu nowoczesnych technik informatycznych.
Absolwenci są przygotowani do pracy w specjalistycznych gospodarstwach rolnych, instytutach naukowo-badawczych, ośrodkach badawczo-rozwojowych oraz jednostkach doradczych. Dodatkowo, są gotowi na ustawiczne kształcenie, rozwój zawodowy, pracę badawczą i studia trzeciego stopnia (doktoranckie).
Nabór trwa! Dołącz do nas już teraz i zdobywaj wiedzę, która otworzy przed Tobą drzwi do fascynującej kariery w rolnictwie!