"Wspólnie Dla Jakuba: Prosimy Wsparcia Naszego Ucznia i Jego Rodziny"

21.10.2023 Komunikaty

"Wspólnie Dla Jakuba: Prosimy Wsparcia Naszego Ucznia i Jego Rodziny"

Dziś pragniemy podzielić się z Państwem historią jednego z naszych uczniów - Jakuba. To historia odwagi, wytrwałości i jedności, ale także historia potrzebującej wsparcia rodziny.

Jakub to młody człowiek pełen życia, który jeszcze niedawno przeżywał swoje młodzieńcze lata, ucząc się u nas w szkole. Jednak 16 września 2023 roku, wszystko się zmieniło. Jakub trafił na SOR w Białymstoku z powodu objawów, które wydawały się niegroźne - wymiotów, bólu głowy oraz zawrotów głowy podczas pionizacji. To były tylko początkowe symptomy, które szybko przerodziły się w prawdziwą koszmarową zagadkę.

Już 2 tygodnie wcześniej Jakub zgłosił asymetryczny uśmiech oraz pogorszenie słuchu w prawym uchu. Jego rodzice natychmiast rozpoczęli batalię o zdrowie syna i skonsultowali się z wieloma specjalistami. Jednak odpowiedzi nie były pocieszające. Wszystko zmieniło się 20 września 2023 roku, kiedy Jakub został przetransportowany do Centralnego Szpitala Klinicznego Dzieci w Warszawie. To tam padła diagnoza - guz prawego kąta mostowo-móżdzkowego.

Przed Jakubem i jego rodziną teraz stoją trudne wyzwania i długa droga leczenia, która obejmuje chemioterapię, radioterapię oraz rehabilitację w warszawskim szpitalu. To nie tylko ogromne wyzwanie emocjonalne, ale także ogromne obciążenie finansowe.

Jako społeczność naszej szkoły nie możemy pozostać obojętni na los Jakuba i jego rodziny. Dlatego apelujemy do Was wszystkich o wsparcie. Zorganizowana została specjalna zrzutka, która pomoże Jakubowi i jego rodzinie w walce z tą trudną sytuacją.

Państwa wsparcie może zrobić ogromną różnicę. Każda złotówka przekazana na tę zrzutkę, każdy udostępniony post w mediach społecznościowych, każde słowo wsparcia, które możemy przekazać, ma ogromne znaczenie.

Oto link do zrzutki:

Prosimy o udostępnienie tej informacji, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Razem możemy wspólnie otworzyć drzwi do nadziei dla Jakuba.