Wizyta studentów budownictwa na budowie budynku wielorodzinnego

09.10.2023 Wyjazdy

7 października studenci kierunku Budownictwo semestru VII wraz z wykładowcami dr inż. Martą Mazewską i mgr inż. Dariuszem Tomaszewiczem uczestniczyli w zwiedzaniu budowy budynku wielorodzinnego przy ul. Staffa 6A w Łomży, znajdującego się w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Inwestycja realizowana przez firmę AGBAKAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa obejmuje wykonanie budynku wielorodzinnego wraz z przyłączami i zagospodarowaniem terenu. W trakcie zwiedzania studenci zapoznali się z dokumentacją projektową, a następnie obejrzeli postęp prac związany z wykonywaniem fundamentów i ścian garażu podziemnego.

Dziękujemy kierownikowi budowy – Panu inż. Romanowi Romanowskiemu oraz Inspektorowi nadzoru inwestorskiego – Panu tech. Bogdanowi Zarembie, a także zastępcy Prezesa Zarządu Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  -  Panu mgr inż. Krzysztofowi Cieślińskiemu.