Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 już w ten weekend!

17.10.2023 Komunikaty

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 już w ten weekend!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2023/2024, która odbędzie się już w ten sobotni poranek, 21 października, o godzinie 10.00.

W trakcie tej wyjątkowej uroczystości uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w otwarciu nowego roku akademickiego, spotkaniu z władzami uczelni oraz znanymi gośćmi specjalnymi. Wydarzenie będzie pełne inspirujących przemówień, wspomnień z poprzednich lat oraz planów i celów na nadchodzący rok.

Szczegóły wydarzenia:

• Data: 21 października
  • Godzina: 10.00
  • Lokalizacja: ul Studencka 19 /  AULA IM. PROF.  EDWARDA WRÓBLA

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów, pracowników, absolwentów oraz przyjaciół uczelni do wzięcia udziału w tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu. To doskonała okazja do wzajemnych spotkań, nawiązywania nowych kontaktów oraz wspólnego świętowania początku kolejnego roku akademickiego.

Nie możemy się doczekać, aby razem z Wami rozpocząć ten niezwykły rok pełen wyzwań i sukcesów. Do zobaczenia w sobotę!