Tydzień szkolenia personelu: ZASTOSOWANA B+R+I: ŁĄCZ, TWÓRZ, ZMIENIAJ

05.12.2023 Komunikaty

Czy chcesz nauczyć się, jak przyspieszyć zastosowaną badania, rozwój eksperymentalny i innowacje dla skuteczniejszego wpływu regionalnego? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do udziału w Tygodniu Szkolenia Personelu, który odbędzie się w dniach 6-10 maja 2024 roku w Wilnie, Litwa.

Tydzień Szkolenia Personelu jest organizowany przez Vilniaus kolegija we współpracy z EURASHE Research Community of Practice, która jest platformą uczenia się i wymiany doświadczeń dla pracowników szkół wyższych i różnych interesariuszy zainteresowanych rozwojem europejskiego krajobrazu badawczego z perspektywy szkolnictwa wyższego zawodowego.

Podczas Tygodnia Szkolenia Personelu będziesz miał/a okazję:

• Poznać najlepsze praktyki i przykłady zastosowanej B+R+I z różnych krajów i instytucji
  • Wziąć udział w warsztatach i sesjach interaktywnych na tematy związane z zarządzaniem, finansowaniem, współpracą i komunikacją w zakresie zastosowanej B+R+I
  • Nawiązać kontakty i współpracować z innymi uczestnikami i ekspertami z dziedziny zastosowanej B+R+I
  • Zwiedzić Wilno i cieszyć się litewską kulturą

Aby wziąć udział w Tygodniu Szkolenia Personelu, skontaktuj się do 31 stycznia 2024 roku pod adres e-mail: igor.skrodzki@mans.edu.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju zawodowego i osobistego!