Studenci Rolnictwa II stopnia zdobywają praktyczne doświadczenie w Agrotechnik Tafiły

30.01.2024 Wydarzenia

Dnia 27 stycznia 2024 r. studenci kierunku Rolnictwo II stopnia mieli unikalną okazję uczestniczenia w terenowych zajęciach praktycznych z przedmiotu "Nowoczesne techniki i technologie w rolnictwie". Miejsce wyjątkowe, jakim okazała się firma Agrotechnik Tafiły (https://agrotechnik.com.pl/), dostarczyła nie tylko teoretycznej wiedzy, ale również praktycznego spojrzenia na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie rolnictwa.

Agrotechnik Tafiły, specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych, wyróżnia się nie tylko dostarczaniem nowoczesnych narzędzi, ale również oferuje kompleksowe wsparcie techniczne dla rolników. Wykorzystując zaawansowane technologie, firma dostarcza szeroki wachlarz usług, zwiększając efektywność i innowacyjność w rolnictwie.

Podczas wizyty studenci mieli okazję bezpośredniego spotkania z dyrektorem Michałem Tuzinowskim, absolwentem MANS, oraz Piotrem Gordonem. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę dyrekcji firmy za możliwość zapoznania się z jej działalnością oraz za prezentację nowoczesnych technik i technologii stosowanych w rolnictwie. To nie tylko cenna lekcja teoretyczna, ale także inspiracja do dalszego rozwoju w dziedzinie rolniczych innowacji.

Studenci wyrażają nadzieję na kontynuowanie współpracy z Agrotechnik Tafiły, widząc w niej doskonałą okazję do zdobycia jeszcze głębszej wiedzy praktycznej i poszerzenia horyzontów w obszarze nowoczesnych technologii rolniczych.