Studenci kierunku Rolnictwo z wizytą w Pronarze

14.01.2023 Wydarzenia Wyjazdy

Studenci Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży odwiedzili w Siemiatyczach  CENTRUM WYSTAWOWE PRONARU i zapoznali się z produkcją tej firmy.

PRONAR z siedzibą w Narwi – polskie przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu – największy pracodawca w województwie podlaskim, zatrudniający prawie 3000 osób. Wiodący producent nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych, sprzętu komunalnego i recyclingowego, elementów pneumatyki i hydrauliki, profili burtowych osi oraz jeden z największych na świecie producentów kół do maszyn wolnobieżnych. W ofercie Pronaru znajdują sie m.in. maszyny, które można z powodzeniem stosować w rolnictwie, leśnictwie, gospodarce komunalnej, transporcie oraz budownictwie.