Studenci Budownictwa z Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży odkrywają tajemnice Katedry św. Michała Archanioła

23.05.2024 Wydarzenia

Wspaniała wycieczka studentów II semestru kierunku budownictwo I stopnia już za nami! W ramach części praktycznej przedmiotu Architektura i Urbanistyka, nasi  studenci, pod opieką mgr Henryka Porwisiaka oraz dr inż. Dariusza Tomaszewicza, mieli niezwykłą okazję zgłębiać tajniki architektury, zwiedzając mury łomżyńskiej Katedry św. Michała Archanioła.

Podczas tej wyjątkowej wizyty, studenci nie tylko podziwiali architektoniczne arcydzieło, lecz także zgłębiali jego tajniki konstrukcyjne, zdobywając niezwykle cenne doświadczenie praktyczne. Jest to nieoceniona lekcja, która z pewnością wzbogaci wiedzę i umiejętności przyszłych specjalistów budownictwa.

Nie możemy zapomnieć o serdecznych podziękowaniach kierowanych do mgr inż. Andrzeja Wszeborowskiego za  oprowadzenie i opowieści związane z historią oraz architektonicznymi detalami tej zabytkowej świątyni. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu, wizyta nabrała dodatkowego wymiaru, stając się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych studentów.

W Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży łączymy teorię z praktyką, oferując naszym studentom niepowtarzalne możliwości rozwoju. To właśnie takie praktyczne zajęcia, jak wizyta w Katedrze św. Michała Archanioła, pozwalają naszym adeptom zdobywać wiedzę w sposób interaktywny i angażujący, przygotowując ich do przyszłych wyzwań zawodowych.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych dalszych działań oraz rekrutacji! W Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży czeka na Was nie tylko bogata oferta edukacyjna, ale także niezapomniane przygody i możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego. Dołączcie do nas już dziś!