Rozszerzenie współpracy międzynarodowej: Spotkanie MANS w Łomży z Euroazjatyckim Uniwersytetem Narodowym

12.04.2024 Wydarzenia

Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży nieustannie rozwija swoje relacje z instytucjami szkolnictwa wyższego z różnych krajów. Ostatnio mieliśmy przyjemność spotkać się z przedstawicielami Euroazjatyckiego Uniwersytetu Narodowego imienia L.N. Gumilewa z Republiki Kazachstanu.
Wspólnie z dr inż. Ireneuszem Żuchowskim, naszym rektorem, oraz dr Zoia Sharlovych, adiunktem ds. doradztwa zawodowego i współpracy z zagranicą, omawialiśmy nowe możliwości współpracy edukacyjnej, naukowej i kulturalnej.
Nasze rozmowy skupiły się na wspólnych działaniach, takich jak wymiana młodzieży, projekty naukowe, kulturalne inicjatywy oraz programy edukacyjne, które pozwolą nam podnosić kompetencje zawodowe naszych studentów i pracowników.
Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom i przyczyni się do budowania silniejszych więzi między naszymi instytucjami!