Obchody Świętego Izydora Oracza: Uhonorowanie Zasłużonych dla Rolnictwa

20.05.2024 Wydarzenia

W dzień obchodów uroczystości Świętego Izydora Oracza, patrona rolników, uhonorowane zostały osoby oraz instytucje szczególnie zasłużone dla rolnictwa i szerzące kult św. Izydora. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego doceniono wysiłki i zaangażowanie tych, którzy przyczyniają się do rozwoju sektora rolniczego.

Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych, która od 1996 roku kształci na kierunku Rolnictwo, była reprezentowana przez dwóch  przedstawicieli: Rektora MANS, dr inż. Ireneusza Żuchowskiego oraz dr hab. Andrzeja Borusiewicza prof. uczelni. Obaj panowie aktywnie uczestniczyli w uroczystościach, podkreślając rolę edukacji i badań w rozwoju nowoczesnego rolnictwa.

Akademia od ponad dwóch dekad dba o wysoką jakość kształcenia, oferując studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Rolnictwo. Nasi absolwenci odgrywają kluczową rolę w branży rolniczej, wprowadzając innowacje i promując zrównoważone praktyki rolnicze. To wyróżnienie dedykujemy Wam, drodzy Absolwenci oraz Studenci. Wasza ciężka praca, pasja i zaangażowanie są fundamentem sukcesu naszej uczelni oraz całego sektora rolniczego.

Dziękujemy i Gratulujemy!

Zarząd oraz kadra Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych wyrażają głęboką wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia. Wasza praca i oddanie są nieocenione, a sukcesy, jakie osiągacie, inspirują nas do dalszego doskonalenia programów edukacyjnych oraz wspierania rozwoju rolnictwa w Polsce i na świecie.

Niech Święty Izydor Oracz nadal czuwa nad wszystkimi, którzy z pasją i poświęceniem oddają się pracy na roli, przyczyniając się do rozwoju i pomyślności naszej społeczności.