MANS wysoko w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023

29.06.2023 Komunikaty

MANS wysoko w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023

Z przyjemnością informujemy, że Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży została uznana za najlepiej ocenioną uczelnię w Polsce Północno-Wschodniej w najnowszym rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem na naszą nieustającą determinację w dostarczaniu edukacji oraz utrzymaniu najwyższych standardów akademickich.

W Polsce, gdzie istnieje ponad 200 uczelni niepublicznych, tylko 43 z nich zostało uwzględnionych w tym renomowanym rankingu. Z dumą możemy powiedzieć, że Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży znalazła się wśród najwybitniejszych uczelni w kraju, co stanowi potwierdzenie naszej pozycji na polskim rynku edukacyjnym.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania naszej wyjątkowej kadry naukowej, która stale poszerza horyzonty i angażuje się w rozwój nowatorskich programów nauczania. Współpracujemy z wiodącymi ekspertami z różnych dziedzin, co pozwala nam oferować naszym studentom najlepsze możliwości nauki i rozwoju.

Ponadto, nasza uczelnia inwestuje w nowoczesną infrastrukturę i zaplecze badawcze, aby zapewnić studentom optymalne warunki do zdobywania praktycznych umiejętności oraz eksplorowania swojego potencjału. Nasze laboratoria są wyposażone w nowoczesny sprzęt, a studenci mają dostęp do nowatorskich technologii, które umożliwiają im uczestnictwo w wielu projektach badawczych.

Naszą mocną stroną jest również atmosfera którą przez lata udało się nam wypracować. Sprzyja ona, rozwojowi osobistemu i społecznemu naszych studentów. Organizujemy liczne wydarzenia kulturalne, sportowe oraz inicjatywy społeczne, które umożliwiają naszej społeczności akademickiej tworzenie trwałych więzi i nawiązywanie wartościowych kontaktów.

Obecnie trwa rekrutacja, w której zapraszamy na 7 kierunków :

- BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

- ROLNICTWO