LOGISTYKA- NOWY KIERUNEK STUDIÓW W WYŻSZEJ SZKOLE AGROBIZNESU

20.05.2022 Komunikaty Rekrutacja

LOGISTYKA- NOWY KIERUNEK STUDIÓW W WYŻSZEJ SZKOLE AGROBIZNESU
Dynamiczny rozwój sektora TSL (transport-spedycja-logistyka) nierozerwalnie wiąże się z zapotrzebowaniem na specjalistów przygotowanych do realizowania procesów planowania, zakupów, produkcji, dystrybucji, magazynowania czy transportu. To obszary, którymi zajmuje się logistyka, gwarantując sprawny przepływ informacji, towarów, materiałów i pieniędzy, pozwalający na uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na specjalistów z branży logistyki- z wielką przyjemnością informujemy, iż od października rusza kierunek LOGISTYKA na naszej uczelni. Będą to studia I stopnia- inżynierskie. Absolwent kierunku przygotowany będzie m.in. do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach spedycyjno-transportowych, jednostkach doradczych zajmujących się logistyką, pracy na stanowiskach operacyjnych, jak i strategicznych, pracy w biurach projektowych i pracowniach programistycznych, świadczących usługi na rzecz przedsiębiorstw dystrybucyjnych i transportowych czy podjęcia własnej działalności gospodarczej. Absolwent będzie  również przygotowany do podjęcia dalszego kształcenia na studiach drugiego stopnia. Rekrutacja rozpoczęta! Do wyboru 3 specjalności: zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyka transportu oraz logistyka biznesu. Rekrutacja i więcej informacji o kierunku oraz specjalnościach na naszej stronie internetowej: www.mans.edu.pl. Nie czekaj, zapisz się już dziś!