Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy !

25.01.2024 Wydarzenia

Cieszymy się ogromnie, że Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży dołącza do inicjatywy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
28 S T Y C Z N I A - Po pierwsze ! Zapraszamy wolontariuszy którzy będą kwestować na ciepły obiad. Bar przy Studenckiej 19 będzie na Was czekał od 11:00 do 15:00
Dodatkowo, nasze stoisko znajdziecie również  w Hali Sportowej Szkoły w Piątnicy!
Tam będzie okazja nie tylko do wsparcia WOŚP, ale również do odkrycia tajników ekologii i naturalnych produktów.
Dr inż. Jolanta Puczel wraz z kołem "Miłośników Przyrody" przygotują dla Was ekologiczną wodę różaną oraz piękne mydełka. Będziecie mieli szansę nie tylko przyjrzeć się ich tworzeniu, ale także podpytać o tajniki ekologii. A jeśli coś Was zaciekawi, zawsze możecie zabrać ze sobą wyjątkowe produkty, wspierając jednocześnie cel WOŚP symboliczną kwotą!

wosc.jpg 56.65KB [ .jpg ]