Filtruj wiadomości

Ankiety - EUROSTUDENT

Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej

STUDIA I PRAKTYKI ZA GRANICĄ W RAMACH PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier informuje o trwającej rekrutacji na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+

Nowy punkt Eurodesk na terenie miasta Łomża

Eurodesk to program Unii Europejskiej dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych, wspierany przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu „Erasmus+”.

polskiebazarek.pl

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego kontynuuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie"...

KONFERENCJA „Podlaskie Forum Innowacji"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji