Dr inż. Jolanta Puczel została wybrana na stanowisko Prodziekana ds. praktyk zawodowych

09.05.2024 Komunikaty

Z przyjemnością informujemy, że dr inż. Jolanta Puczel została wybrana na stanowisko Prodziekana ds. praktyk zawodowych na naszej uczelni.
Dr Puczel jest osobą o bogatym dorobku naukowym i zawodowym.
Dr inż. Jolanta Puczel jest absolwentką Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży oraz Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych w dyscyplinie Inżynieria Rolnicza.
Do jej osiągnięć naukowych należy m.in. autorstwo skryptu naukowego „Ekspert łąkowy” oraz liczne publikacje w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Ponadto, dr Puczel jest aktywnym uczestnikiem różnych inicjatyw edukacyjnych i społecznych, takich jak organizacja warsztatów dla młodzieży szkół średnich, olimpiad z zakresu upraw roślin lub aktywność w różnych stowarzyszeniach, w tym Stowarzyszeniu Kobiety w Centrum oraz Polska Soja.
Jej zaangażowanie i kompetencje są nieocenione, dlatego jesteśmy przekonani, że pełnienie funkcji Prodziekana ds. praktyk zawodowych przez dr inż. Jolantę Puczel będzie owocne dla naszej uczelni oraz dla studentów, którzy będą mieli okazję korzystać z jej doświadczenia i wiedzy.
Gratulujemy dr inż. Jolancie Puczel nowej funkcji i życzymy owocnej pracy na rzecz rozwoju naszej uczelni oraz edukacji zawodowej naszych studentów.