Logistyka zaopatrzenia produkcji i dystrybucji

Informacje ogólne:

Studia realizowane przez praktyków dla osób, które pragną zdobyć wiedzę niezbędną do zarządzania procesami logistycznymi w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Są to studia łączące elementy wiedzy, umiejętności oraz kompetencji z zakresu zarządzania, produkcji, handlu, dystrybucji oraz narzędzi informatycznych. Program studiów został stworzony w drodze konsultacji z przedstawicielami gospodarki.

Program studiów:

Logistyka a gospodarka 4h, Przedsiębiorstwo produkcyjnej jako system logistyczny – 10h, Infrastruktura procesów logistycznych – 10h. Struktura procesu produkcji i dystrybucji – 10h, Nowoczesne zarządzanie produkcją i dystrybucją – 10h, Zintegrowane zarzadzanie w logistyce – 6h, Mapowanie i doskonalenie strumienia wartości – 10h, Ekologistyka – 6h, Organizacja zespołów logistycznych - Motywowanie i ocena pracowników – 10h, Sieci handlowe i dystrybucyjne – 6h, Zarzadzanie flota transportową a regulacje dotyczące czasu pracy kierowców – 20h, Metody prognozowania popytu – 12h, Systemy ERP – 10h, Lean Manufacturing – 8h, Six sigma – 6h, Normalizacja i zarządzanie jakością w logistce. Japońskie koncepcje doskonalenia jakości – 12h, Rachunek kosztów działań logistycznych – 16h, Metody analizy strategicznej – 10h, Industry 4.0 – 4h, Telematyka – 6h, Seminarium dyplomowe – 4h. Czas trwania: 2 semestry (12 zjazdów w ciągu dwóch semestrów; sobota – niedziela) Liczba godzin zajęć dydaktycznych: 180.

Informacje o opłatach znajdują się na stronie:
https://mans.edu.pl/jednostki-mens/dziekanat (Zarzadzenie o platnosciach dla studentow rozpoczynajacych studia)

Rekrutacja (wymagane dokumenty):

• podanie o przyjęcie na studia podyplomowe (do pobrania ze strony www.mans.edu.pl)
  • kwestionariusz osobowy (do pobrania)
  • dowód osobisty (do wglądu i potwierdzenia danych przez pracownika Uczelni)
  • kserokopię dyplomu (potwierdzenie za zgodność z oryginałem)
  • opłata wpisowego

Minimalna grupa 15 osób.