Przewodnik dla kandydata

Nauka dostępna dla osób z niepełnosprawnościami | Wspieramy studentów z niepełnosprawnościami

Wspieramy studentów z niepełnosprawnościami

MANS jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku A Uczelni znajdują się windy dzięki którym dotrzesz do każdego miejsca w Uczelni. Zlikwidowaliśmy bariery architektoniczne dzięki czemu możesz swobodnie wejść, wjechać do każdego budynku i poruszać się po nich. Nasi wykładowcy rozumieją potrzeby osób z niepełnosprawnościami, gdyż zostali przeszkoleni w tym zakresie. Planujemy kolejne działania, które sprawią, że Nasza Uczelnia będzie jeszcze bardziej Dostępna dla osób ze wszystkimi rodzajami niepełnosprawności.
W trakcie Studiów uzyskasz wsparcie zgodne z twoimi potrzebami:
  • materialne – każdy student z niepełnosprawnością otrzymuje dedykowane stypendium,
  • specjalisty do spraw technologii wspierających,
  • konsultantki edukacyjnej i psycholożki,
  • indywidualne wsparcie w nauce,
  • w przerwach miedzy zajęciami możesz odpocząć korzystając z dedykowanych pokoi.
Informacji udzieli Tobie
Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych