Przewodnik dla kandydata

Młodzieżowa Akademia Interdyscyplinarna MANS

Prowadzimy zajęcia w szkołach ponadpodstawowych, których celem jest rozwijanie zainteresowań, umiejętności i kompetencji wśród uczniów tych szkół. Sprawdź w swojej szkole czy uczestniczy w naszym programie. Jeśli nie zachęć wychowawcę aby zgłosił się do nas.
Zainteresuj się naszym Programem Edukacyjnym KOMPAS ZAWODOWY informacje o nim znajdziesz na stronie ict.wsa.edu.pl. Poleć go nauczycielowi, który prowadzi doradztwo zawodowe w Twojej szkole.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
Tel. +48 784 818 348
magdalena.bochenek@mans.edu.pl
akademia@mans.edu.pl

Patronat MANS

Obejmujemy patronatem klasy szkół ponadpodstawowych i wspieramy szkoły w realizacji atrakcyjnej edukacji.
Wspieramy organizację konkursów i olimpiad. Fundujemy nagrody dla najlepszych uczniów.

Jesteś zainteresowany aby Twoja Szkoła współpracowała z nami poinformuj swojego wychowawcę, nauczyciela, a tej możliwości.

Tel. +48 784 818 348
magdalena.bochenek@mans.edu.pl
akademia@mans.edu.pl

Nasz Zespół Szkół Akademickich oferuje zajęcia praktyczne orientacji zawodowej dla uczniów szkół podstawowych.

Zajęcia odbywają się w pracowniach zawodowych podczas, których uczniowie wykonują proste czynności zawodowe i poznają specyfikę zawodu.
Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia Twoich Uczniów.

Zespół Szkół Akademickich
asp@mans.edu.pl