Przewodnik dla kandydata

Chcę znaleźć odpowiedni dla siebie kierunek studiów | Doradztwo Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych | Porady indywidualne | Sprawdź jak to jest studiować

03.02.2024

Doradztwo Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych

Chciałbyś studiować, ale nadal nie masz pojęcia, który kierunek studiów jest dla Ciebie odpowiedni? Nie możesz się zdecydować lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o perspektywach na przyszłość po ukończeniu studiów? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy:
Biuro Karier MANS Łomża
igor.skrodzki@mans.edu.pl

Porady indywidualne

Czy wiesz już mniej więcej, który kierunek chcesz wybrać? "Sprawdź, czy twój wybór jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami!" Studenci i nauczyciele akademiccy zapoznają Cię z kierunkiem swoich studiów i odpowiedzą na pytania. Możesz również skorzystać z wizyt na miejscu, aby poznać Uczelnię.
Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie:
Rekrutacja MANS Łomża
rekrutacja@mans.edu.pl
Tel. +48 86 216 94 97

Sprawdź jak to jest studiować

Możesz wziąć udział w zajęciach w towarzystwie studentów i przekonać się jak to jest być studentem. Podczas wizyty u nas możesz zadać zapytać o wszystkie interesujące Cię sprawy.
Może interesuje Cię rozwój naukowy, działalność naszych kół naukowych. Podczas wizyty również będziesz mógł zapoznać się z tą aktywnością studentów i zaplanować rozpoczęcie współpracy z wybranym kołem.

Skontaktuj się z nami, aby umówić termin:
Rekrutacja MANS Łomża
rekrutacja@mans.edu.pl