Dlaczego MANS?

Nasze mocne strony | Indywidualne podejście| Profile tylko praktyczne | Kierunki z przyszłością

29.02.2024
pexels-gelatin-6357184.jpg pexels-tiger-lily-44840721.jpg pexels-marta-zwierzchoniewska-15831748.jpg
Indywidualne podejście Profile tylko praktyczne Kierunki z przyszłością
Nasi nauczyciele akademiccy są prawdziwymi mentorami i są blisko studentów. Zawsze możesz liczyć na ich wsparcie.
Wszystkie działy administracji są ukierunkowane na pomoc studentom.
Od pierwszego dnia studiów zabierasz się do pracy. Praktyczność jest wspólnym wątkiem naszych studiów. Zajęcia z zaproszonymi prelegentami, wizyty w firmach i na targach, realizacja projektów to nas wyróżnia. Kończąc studia jesteś przygotowany do pracy. Wszyscy nauczyciele akademiccy posiadaj praktyczne doświadczenie w biznesie. Dlatego zajęciach upływają niepostrzeżenie. Kierunki studiów, które oferujemy gwarantują szybkie odnalezienie się na rynku pracy. Są to kierunki studiów, których absolwenci są poszukiwani na rynku w Polsce i Unii Europejskiej.
Z dyplomem w kieszeni będziesz pracować w ciągu dwóch miesięcy. Ponad 90% naszych absolwentów znajduje pracę we własnym regionie.